Përshkrim i shkurtër

Bufalo Shoes ka ka qene prezente ne tregun Shqiptar, si nje nga brandet me pristigjoze ne industrinë e kepuceve. Dyqani ofron nje baze shume te madhe produkti perfshire: këpucët, çanta, rripa, valixhe, çorape etj.

Bufalo Shoes operon ne tregun shqiptar per me shume se 20 vjet! Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit produkte cilesore si dhe sherbim maksimal.
Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre.

Pyetjet më të shpeshta!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oraret e Dyqaneve

E Hënë: 08:00 AM – 09:00 PM
E Martë: 08:00 AM – 09:00 PM
E Mërkurë: 08:00 AM – 09:00 PM
E Enjte: 08:00 AM – 09:00 PM
E Premte: 08:00 AM – 09:00 PM
E Shtunë: 08:00 AM – 09:00 PM
E Diel: 08:00 AM – 09:00 PM

Karriera juaj me ne!

Nëse jeni të interesuar pë mundësi punësimi, na kontaktoni në e-mailin [email protected]

Close My Cart
Close Të Preferuarat
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë