Bufalo Leather Lace-Up Sneakers

  ... njerëz   po e shohin produktin për momentin

  Share

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

UPER-MATERIAL: Leather
IN-SOLE: Leather
OUT-SOLE: rubber sole
HEEL approx. 3 cm

color

Black, Blue, White

size

40, 41, 42, 43, 44

SKU: BFL 22-5737 M Categories: , , Tags: , , ,
Close My Cart
Close Të Preferuarat
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë